Müzik ve Güzel Sanatlar Bölümü


Öğretim Elemanları

Tam Zamanlı Öğretim Elemanları

Doç.Dr. Bahar GEDİKLİ

Bölüm Başkanı

gedikli@metu.edu.tr

Tayfun SANSA

Bölüm Başkan Yardımcısı

sansa@metu.edu.tr

Doç. Dr. Mehmet Ali UYSAL

Heykel

uysal@metu.edu.tr

Dr. Ödül IŞITMAN

Seramik

odul@metu.edu.tr

Berrak ERDAL

Araştırma Görevlisi

erberrak@metu.edu.tr

Yarı zamanlı Öğretim Elemanları

Prof. Betil BAŞEĞMEZLER

Viyola

betilb@metu.edu.tr

Prof. Engin SANSA

Viyolonsel

esansa@metu.edu.tr

Prof. Dr. Tansel TÜRKDOĞAN

Resim

tanselturkdogan@gmail.com

Prof. Dr. Mehmet YILMAZ

Resim

mehmetyilmazmehmet@gmail.com

Prof. Dr. Oğuz ONARAN

Film Analizi

oznaran@gmail.com

Prof. Dr. Ruken ÖZTÜRK

Film Analizi

rozturk@ankara.edu.tr

Doç. Dr. Necla ÇIKIGİL

Tiyatro Tarihi

neclac@metu.edu.tr

İnci KAVRUK

Keman

ikavruk@metu.edu.tr

Dr. Tangör ERTAŞ

Keman

tertas@metu.edu.tr

Selçuk SİPAHİOĞLU

Klasik Türk Müziği Korosu

selcuksipahioglu@gmail.com

Serkan KOCADERE

Üniversite Korosu

s.kocadere@gmail.com

Gök Çiçek Cihan TEK

Üniversite Korosu

cicekcihan@yahoo.com

Tuncay DOĞU

Şan

tuncaydogu@yahoo.com

Cem Türkay

Şan

Dr.İsmail Lütfü EROL

Müzik Tarihi

ilerol@metu.edu.tr

Durul GENCE

Caz Tarihi

htbilge@metu.edu.tr

Tolga BİLGE

Caz Tarihi

htbilge@metu.edu.tr

Fethi GÜNÇER

Klarnet-Saksafon

csofguncer@hotmail.com

Ege YILDIRIM

Trompet

Ahmet YALDIZ

Trombon

Cüneyt SÖZMEN

Bas Gitar

cuneytsozmen@gmail.com

Zafer GERDANLI

Bateri

zafer.gerdanli@gmail.com

Ümit EROĞLU

Caz Orkestrası

studioankara@gmail.com

Yıldız İBRAHİMOVA DİNÇER

Uygulamalı Caz

ibrahimovayildiz@hotmail.com

Nejat BAŞEĞMEZLER

Müzik Değerlendirmesi

n.basegmezler@gmail.com

Yeşim ÇAPLI

Uluslararası Haberler

ycapli@metu.edu.tr

Thomas BALKENHOL

Sinema ve Gerçeklik

thomas@metu.edu.tr

Mine ACAR

Tiyatro

mineacar2004@yahoo.com

Ali ŞENTÜRK

Heykel

asenturk@metu.edu.tr

Ümmühan YÖRÜK

Resim

uyoruk@metu.edu.tr

Tahir KOCAYİĞİT

Sanatta Akımlar

tahirk@metu.edu.tr

Aycan SANCAR

Flüt

aycansancar@yahoo.com

Naile TALİB

Piyano

ntalib@metu.edu.tr

Suat İDİL

Gitar

suatidil@gmail.com

Alpkağan TAÇOY

Gitar

atacoy@gmail.com

Fatih YAZICI

Gitar

fatih@verify.com.tr

Sibel AYHAN BAYER

Flüt

sibelayhan@gmail.com

Eylül TOSUN

Klarnet-Saksafon