Müzik ve Güzel Sanatlar Bölümü


Ders Programı

MÜZİK VE GÜZEL SANATLAR BÖLÜMÜ 2017- 2018

I. DÖNEM  DERS PROGRAMI

DERSLER 

ÖĞRETİM ELEMANI

DERS KODLARI

YER

GÜN

SAAT

KLASİK TÜRK MÜZİĞİ

SELÇUK SİPAHİOĞLU

MUS 651 0 101

KTMT BİNASI

PAZARTESİ

18:00 – 20:00

ŞAN

SEC 01 TUNCAY DOGU

MUS 651 0 121-221-321-421

SOLMAZ İZDEMİR SALONU

PAZARTESİ ÇARŞAMBA

CUMA

17:40 – 19:30

17:40 – 19:30

17:40 – 19:30

SEC 02 CEM TÜRKAY

MUS 651 0 121-221-321-421

ÜNİVERSİTE KOROSU

SEC 01 SERKAN KOCADERE

MUS 651 0 111-211-311-411

E. İNÖNÜ SALONU

SALI

CUMA

17:40 – 19:30

17:40 – 19:30

SEC 02 ÇİÇEK CİHAN TEK

MUS 651 0 111-211-311-411

CAZ TARİHİ

DURUL GENCE

MUS 651 0 231

U-3

ÇARŞAMBA

12:40-15:30

TOLGA BİLGE

MUS 651 0 331

U-3

ÇARŞAMBA

15:40-18:00

ENSTRÜMAN TARİHİ

TAYFUN SANSA

MUS 651 0 141

E. İNÖNÜ SALONU

CUMA

13:40 –16:30

MÜZİK TARİHİ

İSMAİL LÜTFÜ EROL

 

MUS 651 0 241

U-2

PERŞEMBE

17:40-20:30

SANAT VE BİLİM KÜLTÜRÜ

İSMAİL LÜTFÜ EROL

 

MUS 651 0 242

U-2

ÇARŞAMBA

17:40-20:30

MÜZİK DEĞERLENDİRMESİ

NEJAT BAŞEĞMEZLER

MUS 651 0 341

SEMİNER ODASI

SALI

13:40 – 16:30

CAZ ORKESTRASI

ÜMİT EROĞLU

MUS 651 0 151-251-351-451

E. İNÖNÜ SALONU

 

PAZARTESİ

ÇARŞAMBA

17:00-20:00

17:00-20:00

UYGULAMALI CAZ

YILDIZ İBRAHİMOVA

 

 

MUS 651 0 161-261-361-461

E. İNÖNÜ SALONU

 

SALI PERŞEMBE

 

10:40 – 13:30

10:40-13:30

DAVUL

ZAFER GERDANLI

MUS 651 0 171-271-371-471

E. İNÖNÜ SALONU

ÇARŞAMBA

PERŞEMBE

15:40-16:30

15:40-16:30

BAS GİTAR

CÜNEYT SÖZMEN

MUS 651 0 181-281-381-481

DERSLİK IV

DERSLİK IV

SALI

PERŞEMBE

16:00-19:00

16:00-19:00

SOLFEJ

AHMET YALDIZ

MUS 651 0 191

SOLMAZ İZDEMİR SALONU

SALI

13:40-16:30

ULUSLARARASI HABERLER

YEŞİM ÇAPLI

THEA 643 0 101

GİSAM

ÇARŞAMBA

10:40 – 13:30

MEDYA EKONOMİSİ

YEŞİM ÇAPLI

THEA 643 0 301

GİSAM

PERŞEMBE

10:40 – 13:30

TİYATRO TARİHİ

NECLA ÇIKIGİL

THEA 643 0 201

E. İNÖNÜ SALONU

ÇARŞAMBA

08:40 – 11:30

 

RESİM

 

SEC 01 Prof.TANSEL TÜRKDOĞAN

THEA 643 0 111-211

RESİM ATÖLYESİ

PERŞEMBE

13:40 – 17:30

SEC 01 Prof. MEHMET YILMAZ

THEA 643 0 311-411

RESİM ATÖLYESİ

CUMA

9:00-12:30

SEC 02 ÜMMÜHAN YÖRÜK

THEA 643 0 111-211-311-411

RESİM ATÖLYESİ

ÇARŞAMBA

09:40-12:30

13:40-17:30

SEC 03 ÜMMÜHAN YÖRÜK

PERŞEMBE

 

09:40-12:30

 

CUMA

13:40-17:00

CAM

SEC O1 ÖDÜL IŞITMAN

THEA 643 0 121-221-321-421

SERAMİK ATÖLYESİ

PAZARTESİ

SALI

ÇARŞAMBA

13:40-16:30

13:40-16:30

13:40-16:30

HEYKEL

SEC 01 ALİ ŞENTÜRK

THEA 643 0 131-231-331-431

 

HEYKEL ATÖLYESİ

SALI

09:4012:30

13:40-17:30

SEC 02 ALİ ŞENTÜRK

THEA 643 0 131-231-331-431

ÇARŞAMBA

PERŞEMBE

13:40-17:30

13:40-17:30

SERAMİK

ÖDÜL IŞITMAN

 

THEA 643 0 141-241-341-441

SERAMİK ATÖLYESİ

PAZARTESİ

SALI

ÇARŞAMBA

08:40 – 13:30

08:40 – 13:30

08:40 – 13:30

TİYATRO

MİNE ACAR

THEA 643 0 161-261-361-461

SOLMAZ İZDEMİR

SALI

PERŞEMBE

17:40-21:30

17:40-21:30

VİDEO YAPIMINA GİRİŞ

THOMAS BALKENHOL

THEA 643 0 151-251-351-451

GİSAM

SALI

09:40-12:30

GERÇEKLİK VE SİNEMA

THOMAS BALKENHOL

THEA 643 0 171-271-371-471

GİSAM

SALI

13:40-16:30

FİLM ANALİZİ

SEC.01 Prof. Dr. OĞUZ ONARAN

THEA 643 0 281

 

SEMİNER ODASI

PAZARTESİ

PAZARTESİ

13:40-   16:30

 09:40 – 12:30

 

SEC 02 Prof.Dr.RUKEN ÖZTÜRK

PİYANO

NAİLE TALİB

                                      

INST 682 0 101-201-301-401

DERSLİK I

DERSLİK I

PAZARTESİ

PERŞEMBE

10:40 – 13:00

10:40 – 13:00

FLÜT

AYCAN SANCAR

 

 

INST 682 0 111-211-311-411

DERSLİK II

DERSLİK II

ÇARŞAMBA

CUMA

13:40-17:00

09:40-13:30

Dr. SİBEL AYHAN BAYER

DERSLİK I

DERSLİK I

PAZARTESİ

CUMA

13:40-16:30

13:40-16:30

KEMAN

SEC 01 Dr. TANGÖR ERTAŞ

INST 682 0 121-221-321-421

DERSLİK IV

DERSLİK IV

PAZARTESİ

PERŞEMBE

13:40 – 16:30

13:40 – 16:30

SEC 02 İNCİ KAVRUK

INST 682 0 121-221-321-421

 

 

DERSLİK II

DERSLİK III

PAZARTESİ

PERŞEMBE

 

13:40-16:30

13:40-16:30

VİYOLA

Prof. BETİL BAŞEĞMEZLER

INST 682 0 131-231-331-431

DERSLİK IV

DERSLİK I

SALI

PERŞEMBE

 

 13:40-16:30

 13:40-16:30

 

VİYOLONSEL

Prof. ENGİN SANSA

INST 682 0 141-241-341-441

DERSLİK I

DERSLİK II

 

SALI

PERŞEMBE

10:40–14:30

13:40- 16:30

 

 

KLASİK GİTAR

 

SEC 01 SUAT İDİL

 

 

 

 

INST 682 0 151-251-351-451

 

 

DERSLİK III

DERSLİK II

PERŞEMBE

CUMA

17:40-20:30

15:40-17:30

 

 

SEC 02 FATİH YAZICI

 

 

DERSLİK II

DERSLİK IV

SALI

ÇARŞAMBA

18:00-20:30

18:00-20:30

SEC 03 ALP KAAN TAÇOY

DERSLİK II

DERSLİK II

PAZARTESİ

PERŞEMBE

18:00-20:30

18:00-20:30

KLARİNET SAKSAFON

SEC 01 FETHİ GÜNÇER

INST 682 0 161-261-361-461

DERSLİK IV

DERSLİK IV

ÇARŞAMBA

CUMA

13:40-17:00

13:40-17:00

SEC 02 EYLÜL TOSUN

DERSLİK I

DERSLİK IV

ÇARŞAMBA

CUMA

14:00-17:30

09:40-13:30

TROMPET

EGE  YILDIRIM

INST 682 0 171-271-371-471

DERSLİK III

DERSLİK III

PAZARTESİ

ÇARŞAMBA

13:40-17:00

13:40-17:00

TROMBON

AHMET YALDIZ

INST 682 0 181-281-381-481

E. İNÖNÜ SALONU

PAZARTESİ

CUMA

13:40-16:30

09:40-12:30