Müzik ve Güzel Sanatlar Bölümü


Ders Programı

DERSLER

ÖĞRETİM ELEMANI

DERS KODLARI

GÜN

SAAT

ŞAN

SEC 01 TUNCAY DOGU

MUS 651 0 121-221-321-421

PAZARTESİ ÇARŞAMBA 

CUMA

13:40-16:30

13:40-16:30

13:40-16:30

SEC 02 CEM TÜRKAY

MUS 651 0 121-221-321-421

CAZ TARİHİ

TOLGA BİLGE

MUS 651 0 231

ÇARŞAMBA

12:40-15:30

TOLGA BİLGE

MUS 651 0 331

ÇARŞAMBA

15:40-18:30

ENSTRÜMAN TARİHİ

SEC 01 TAYFUN SANSA

SEC 02 TAYFUN SANSA

MUS 651 0 141

PAZARTESİ

13:40-16:30

MUS 651 0 141

CUMA

13:40-16:30

BAS GİTAR

CÜNEYT SÖZMEN

MUS 651 0 181-281-381-481

PAZARTESİ

SALI

13:40-16:30

13:40-16:30

MÜZİK TARİHİ

DR. İSMAİL LÜTFİ EROL

MUS 651 0 241

PERŞEMBE

17:40-20:30

 

SANAT VE BİLİM KÜLTÜRÜ

DR. İSMAİL LÜTFİ EROL

MUS 651 0 242

ÇARŞAMBA

17:40-20:30

 

SPECIAL TOPICS IN ARTS “TEMELVE İLERİ DİJİTAL FOTOĞRAF TEKNİĞİ”

OZAN YAVUZ

THEA 643 0 499

ÇARŞAMBA 

13:40-17:00

SPECIAL TOPICS IN ART

“PREHISTORIC ART”

DOÇ. DR. ÇİĞDEM ATAKUMAN

THEA 643 0 498

SALI

13:40-16:30

ULUSLARARASI HABERLER

YEŞİM ÇAPLI

THEA 643 0 101

SALI

10:00:-13:00

MEDYA EKONOMİSİ

YEŞİM ÇAPLI

THEA 643 0 301

PERŞEMBE

10:00:-13:00

SANAT TARİHİ

PROF. DR. TANSEL TÜRKDOĞAN

THEA 643 0 401

PAZARTESİ

09:40-12:30

SANATTA MODERNİZM VE POSTMODERNİZM

PROF. DR. MEHMET YILMAZ

THEA 643 0 402

CUMA

09:40-12:30

CAM

DOÇ. DR. ÖDÜL IŞITMAN

THEA 643 0 121-221-321-421 

SALI

09:40-16:30

SERAMİK

DOÇ. DR. ÖDÜL IŞITMAN

 

THEA 643 0 141-241-341-441

ÇARŞAMBA

09:40-16:30

FİLM ANALİZİ

SEC.01 Prof. Dr.  RUKEN  ÖZTÜRK

THEA 643 0 281

PAZARTESİ

10:00-13:00

 

FLÜT

SEC 01 AYCAN SANCAR

 

 

 

INST 682 0 111-211-311-411

ÇARŞAMBA

CUMA

13:40-16:30

13:40-16:30

SEC 02 Dr. SİBEL AYHAN BAYER

SALI

CUMA

13:40-16:30

13:40-16:30

 

KEMAN

SEC 01 Dr. TANGÖR ERTAŞ

INST 682 0 121-221-321-421

PAZARTESİ

PERŞEMBE

13:40–16:30

13:40–16:30

VİYOLA

Prof. BETİL BAŞEĞMEZLER

INST 682 0 131-231-331-431

SALI

PERŞEMBE

13:40-16:30

13:40-16:30

VİYOLONSEL

Prof.  ENGİN SANSA

INST 682 0 141-241-341-441

SALI

PERŞEMBE

13:40-16:30

13:40-16:30

 

 

KLASİK GİTAR

 SEC 01 SUAT İDİL

 

 

 

INST 682 0 151-251-351-451

PERŞEMBE

CUMA

13:40-16:30

13:40-16:30

 SEC 02 FATİH YAZICI

PAZARTESİ

ÇARŞAMBA

17:00-20:00

17:00-20:00

SEC 03 ALP KAAN TAÇOY

SALI

PERŞEMBE

16:00-19:00

16:00-19:00

KLARİNET SAKSAFON

SEC 01 FETHİ GÜNÇER

INST 682 0 161-261-361-461

ÇARŞAMBA

CUMA

13:40-16:30

13:40-16:30

SEC 02 EYLÜL TOSUN

ÇARŞAMBA

CUMA

09:40-12:30 

09:40-12:30

TROMPET

EGE  YILDIRIM

INST 682 0 171-271-371-471

PERŞEMBE

CUMA

09:40-12:30 

09:40-12:30 

TROMBON

AHMET YALDIZ

INST 682 0 181-281-381-481

PAZARTESİ

CUMA

13:40-16:30

09:40-12:30